﻿<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	
	>
<channel>
	<title>
	Komentari na: Godišnji koncert HKUD „Beli Manastir“	</title>
	<atom:link href="https://baranja.hr/2013/02/godisnji-koncert-hkud-beli-manastir/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://baranja.hr/2013/02/godisnji-koncert-hkud-beli-manastir/</link>
	<description>Regionalni portal</description>
	<lastBuildDate>Fri, 08 Feb 2013 09:41:25 +0000</lastBuildDate>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=5.7.8</generator>
	<item>
		<title>
		Autor: Spomenka Spoljaric		</title>
		<link>https://baranja.hr/2013/02/godisnji-koncert-hkud-beli-manastir/#comment-789</link>

		<dc:creator><![CDATA[Spomenka Spoljaric]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 08 Feb 2013 09:24:00 +0000</pubDate>
		<guid isPermaLink="false">https://baranja.hr/?p=11680#comment-789</guid>

					<description><![CDATA[ 
Spomenka Špoljarić vjerojatno
 je došlo do neke pogreške, apsolutno me nitko  nije kontaktirao vezano 
za organiziranje ovog koncerta , inače , na fb stranici Pomoć za malog 
Matiju i u medijima je u utorak objavljeno izlistanje i obavijest da je 
prikupljeno dovoljno i da se stranica zatvara za uplate..nadam se da će 
organizatori večeras na samom koncertu, pošto su plakati već štampani s 
Matijinim imenom , naglasiti da prihod od koncerta nije namijenjen 
Matiji..hvala na dobroj namjeri i Baranjcima velikog srca koji su zaista
 dovoljno pomogli !]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p> <br />
Spomenka Špoljarić vjerojatno<br />
 je došlo do neke pogreške, apsolutno me nitko  nije kontaktirao vezano<br />
za organiziranje ovog koncerta , inače , na fb stranici Pomoć za malog<br />
Matiju i u medijima je u utorak objavljeno izlistanje i obavijest da je<br />
prikupljeno dovoljno i da se stranica zatvara za uplate..nadam se da će<br />
organizatori večeras na samom koncertu, pošto su plakati već štampani s<br />
Matijinim imenom , naglasiti da prihod od koncerta nije namijenjen<br />
Matiji..hvala na dobroj namjeri i Baranjcima velikog srca koji su zaista<br />
 dovoljno pomogli !</p>
]]></content:encoded>
		
			</item>
	</channel>
</rss>
