U prosincu prošle godine ukinuta je i posljednja prometna veza iz Osijeka prema Mađarskoj što je izazvalo velike probleme učenicima i studentima koji nastavu pohađaju u Pečuhu, ali i svim ostalim kategorijama putnika.

Autoprometno poduzeće Požega (APP) stupilo je u kontakt sa Zajednicom Mađara u Republici Hrvatskoj s ciljem što bržeg uspostavljanja autobusne linije, te su uz pomoć mađarskog veleposlanstva, resornih ministarstava u Hrvatskoj i Mađarskoj pokrenuli proceduru bržeg uspostavljanja prijevoza. S mađarske strane kao partner se uključio autobusni prijevoznik iz Pečuha (Pannon Volan), a prometovanje na novoj autobusnoj liniji Osijek-Pečuh, s mogućnošću daljnjeg putovanja prema Budimpešti, kreće 24. svibnja. Detaljnije informacije o polascima mogu se dobiti na autobusnom kolodvoru Osijek.

Vrijeme u polasku                         Vrijeme u povratku

NEDJELJA PETAK PETAK NEDJELJA
15:10 19:45 OSIJEK 18:45 21:55
15:18 19:53 BILJE 18:37 21:47
15:23 19:58 KOPAČEVO 18:32 21:42
15:28 20:03 VARDARAC 18:27 21:37
15:35 20:10 LUG 18:20 21:30
15:50 20:25 KNEŽEVI VINOGRADI 18:05 21:15
15:56 20:31 SUZA 17:59 21:09
16:00 20:35 ZMAJEVAC 17:55 21:05
16:10 20:45 BATINA 17:45 20:55
17:15 21:50 MOHACS 16:40 19:50
18:05 22:40 PEČUH 15:50 19:00

Radio Baranja

Website Apps